Taxonomy Multi-delete Terms (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Weight
eu: Pisua

en: Are you sure you want to delete the term %title?
eu: Ziur al zaude %title terminoa ezabatu nahi duzula?

en: taxonomy
eu: taxonomia

en: About
eu: (r)i buruz
