Taxonomy Multi-delete Terms (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Weight
id: Bobot

en: Are you sure you want to delete the term %title?
id: Anda yakin ingin menghapus istilah %title?

en: taxonomy
id: taksonomi

en: About
id: Tentang

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
id: Menemukan kesalahan ketika memproses @operation dengan argumen : @args

en: Weight for added term
id: Bobot untuk tambahan termin
