Taxonomy Multi-delete Terms (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Weight
ja: ウェイト

en: Are you sure you want to delete the term %title?
ja: 本当に、ターム %title を削除してもよろしいですか？

en: taxonomy
ja: タクソノミー

en: About
ja: アバウト

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ja: 引数の @operation を処理中にエラーが発生しました: @args

en: Weight for added term
ja: 追加されたタームのウェイト
