Taxonomy Multi-delete Terms (7.x-1.3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: About
my: အကြောင်း
