Taxonomy Multi-delete Terms (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Weight
nl: Gewicht

en: Are you sure you want to delete the term %title?
nl: Weet u zeker dat u de term %title wilt verwijderen?

en: taxonomy
nl: taxonomie

en: About
nl: Over

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van @operation met parameters: @args

en: Weight for added term
nl: Gewicht voor toegevoegde term
