Taxonomy Multi-delete Terms (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Weight
pl: Waga

en: Are you sure you want to delete the term %title?
pl: Czy na pewno usunąć termin %title?

en: taxonomy
pl: taksonomia

en: About
pl: O stronie

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args

en: Weight for added term
pl: Waga dodanego terminu
