Taxonomy Multi-delete Terms (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Weight
pt: Peso

en: Are you sure you want to delete the term %title?
pt: Você tem certeza que deseja apagar o termo %title?

en: taxonomy
pt: taxonomia

en: About
pt: Sobre

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pt: Ocorreu um erro durante o processamento de @operation com os argumentos: @args

en: Weight for added term
pt: Peso do termo adicionado
