Taxonomy Multi-delete Terms (7.x-1.3) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Weight
sr: Тежина

en: taxonomy
sr: таксономија
