Taxonomy Proportion (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
ar: سابقة

en: Suffix
ar: لاحقة

en: Fields
ar: الحقول

en: N/A
ar: غير موجود

en: Check boxes/radio buttons
ar: خانات اختيار/مربعات التحديد

en: Autocomplete term widget (tagging)
ar: ودجة الإكمال التلقائي للمفردات (توسيم)

en: Taxonomy field @field_name not found.
ar: لم يتم العثور على حقل التصنيف @field_name.
