Taxonomy Proportion (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: Fields
be: Палі

en: N/A
be: Не даступна

en: Check boxes/radio buttons
be: Пераключальнікі/радыё кнопкі

en: Autocomplete term widget (tagging)
be: Віджэт аўтазапаўнення тэрміна (тэгізацыя)

en: Taxonomy field @field_name not found.
be: Поле таксанаміі @field_name не было знойдзена.
