Taxonomy Proportion (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Suffix
ca: Sufix

en: Fields
ca: Camps

en: N/A
ca: No aplica

en: Check boxes/radio buttons
ca: Caselles/botons de ràdio

en: Autocomplete term widget (tagging)
ca: Giny de termes autocompletats (etiquetatge)

en: Taxonomy field @field_name not found.
ca: No s'ha trobat el camp de taxonomia @field_name.
