Taxonomy Proportion (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
da: Præfiks

en: Suffix
da: Endelse

en: Fields
da: Felter

en: Check boxes/radio buttons
da: Afkrydsningfelter/radioknapper

en: Autocomplete term widget (tagging)
da: Widget med autofuldførsel (tagging)

en: Taxonomy field @field_name not found.
da: Taksonomifelt @field_name ikke fundet.
