Taxonomy Proportion (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: Fields
el: Πεδία

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Check boxes/radio buttons
el: Κουτιά επιλογής/Κουμπιά επιλογής

en: Autocomplete term widget (tagging)
el: Αυτόματη συμπλήρωση όρων (σήμανση)

en: Taxonomy field @field_name not found.
el: Το πεδίο ταξινόμησης @field_name δε βρέθηκε.
