Taxonomy Proportion (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Fields
et: Väljad

en: N/A
et: Puudub

en: Check boxes/radio buttons
et: Märkeruudud/raadionupud

en: Autocomplete term widget (tagging)
et: Iselõppevate terminite vidin (sildistamine)

en: Taxonomy field @field_name not found.
et: Taksonoomia välja @field_name ei leitud.
