Taxonomy Proportion (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Suffix
fi: Jälkiliite

en: Fields
fi: Kentät

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Check boxes/radio buttons
fi: Valintalaatikot/radionapit

en: Autocomplete term widget (tagging)
fi: Automaattinen täydennys (termien lisäys)

en: Taxonomy field @field_name not found.
fi: Luokittelukenttää @field_name ei löytynyt.
