Taxonomy Proportion (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
fr: Préfixe

en: Suffix
fr: Suffixe

en: Fields
fr: Champs

en: Check boxes/radio buttons
fr: Cases à cocher/boutons radio

en: Autocomplete term widget (tagging)
fr: Widget d'auto-complétion de terme (étiquetage)

en: Taxonomy field @field_name not found.
fr: Le champ de taxonomie @field_name n'a pas été trouvé.
