Taxonomy Proportion (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Fields
gl: Campos

en: N/A
gl: N/D

en: Check boxes/radio buttons
gl: Caixas de comprobación/Botóns de selección

en: Autocomplete term widget (tagging)
gl: Control de autocompretar termo (etiquetado)

en: Taxonomy field @field_name not found.
gl: O campo de taxonomía @field_name non foi atopado.
