Taxonomy Proportion (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: Fields
he: שדות

en: N/A
he: -ללא-

en: Check boxes/radio buttons
he: תיבות סימון/לחצני אפשרויות

en: Autocomplete term widget (tagging)
he: השלמה אוטמטית של סיווג (תיוג חופשי)
