Taxonomy Proportion (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
hi: उपसर्ग

en: Suffix
hi: प्रत्यय

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: N/A
hi: एन / ए

en: Check boxes/radio buttons
hi: चेक बॉक्स / रेडियो बटन

en: Taxonomy field @field_name not found.
hi: वर्गीकरण क्षेत्र @field_name नहीं मिला
