Taxonomy Proportion (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Fields
hr: Polja

en: N/A
hr: N/D

en: Check boxes/radio buttons
hr: Kućice odabira/radio gumbi

en: Autocomplete term widget (tagging)
hr: Cinculator samodovršetka (tagging)

en: Taxonomy field @field_name not found.
hr: Taksonomijsko polje @field_name nije nađeno.
