Taxonomy Proportion (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
hu: Előtag

en: Suffix
hu: Utótag

en: Fields
hu: Mezők

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Check boxes/radio buttons
hu: Jelölőnégyzetek / választógombok

en: Autocomplete term widget (tagging)
hu: Autocomplete felületi elem (címkézés)

en: Taxonomy field @field_name not found.
hu: @field_name taxonómiamező nem található.
