Taxonomy Proportion (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
id: Awalan

en: Suffix
id: Akhiran

en: Fields
id: Bidang isian

en: N/A
id: T/T

en: Check boxes/radio buttons
id: Cekbox/tombol radio

en: Autocomplete term widget (tagging)
id: Widget pengisian istilah otomatis (tagging)

en: Taxonomy field @field_name not found.
id: Field taksonomi @field_name tidak ditemukan.
