Taxonomy Proportion (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
ja: 接頭語

en: Suffix
ja: 接尾語

en: Fields
ja: フィールド

en: Check boxes/radio buttons
ja: チェックボックス/ラジオボタン

en: Autocomplete term widget (tagging)
ja: タームの自動補完ウィジェット（タグ付け）

en: Taxonomy field @field_name not found.
ja: タクソノミーフィールド @field_name は見つかりません。
