Taxonomy Proportion (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
jv: Awalan

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Fields
jv: Field

en: Check boxes/radio buttons
jv: Cekboks/tombol radio

en: Autocomplete term widget (tagging)
jv: Piranti tetembungan otomatis (tautan)

en: Taxonomy field @field_name not found.
jv: Field taksonomi @field_name ora ditemokaké.
