Taxonomy Proportion (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: N/A
km: គ្មាន

en: Check boxes/radio buttons
km: ប្រអប់​ធីក​/ប៊ូតុង​មួល

en: Autocomplete term widget (tagging)
km: បំពេញ​ធាតុក្រាហ្វិក​ពាក្យ​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ​ (បិទ​ស្លាក)
