Taxonomy Proportion (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Fields
lt: Laukeliai

en: N/A
lt: N/D

en: Check boxes/radio buttons
lt: Žymimasis laukelis/akutės

en: Autocomplete term widget (tagging)
lt: Termino automatinio užpildymo valdiklis (žymėjimas)
