Taxonomy Proportion (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Fields
lv: Lauki

en: N/A
lv: N/P

en: Check boxes/radio buttons
lv: Izvēles rūtiņas/radiopogas
