Taxonomy Proportion (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Fields
nl: Velden

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Check boxes/radio buttons
nl: Keuzevakjes/keuzerondjes

en: Autocomplete term widget (tagging)
nl: Widget voor taxonomietermen (tagging) met automatische aanvulling

en: Taxonomy field @field_name not found.
nl: Taxonomie-veld @field_name werd niet gevonden.
