Taxonomy Proportion (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Fields
pl: Pola

en: N/A
pl: niedostępne

en: Check boxes/radio buttons
pl: Pola wyboru/lista pól radio

en: Autocomplete term widget (tagging)
pl: Kontrolka autouzupełniania terminów (przypisywanie znaczników)

en: Taxonomy field @field_name not found.
pl: Pole taksonomii @field_name nie znalezione.
