Taxonomy Proportion (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Fields
sv: Fält

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Check boxes/radio buttons
sv: Kryssrutor/envalsknappar

en: Autocomplete term widget (tagging)
sv: Gränssnittskomponent för automatiskt kompletterande term. (märkning)

en: Taxonomy field @field_name not found.
sv: Taxonomifält @field_name hittades inte.
