Taxonomy Proportion (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
tr: Ön ek

en: Suffix
tr: Son ek

en: Fields
tr: Alanlar

en: Check boxes/radio buttons
tr: Onay kutuları/radyo düğmeleri

en: Autocomplete term widget (tagging)
tr: Terimi otomatik tamamlama arayüz kontrolu (etiketleme)

en: Taxonomy field @field_name not found.
tr: @field_name sınıflandırma alanı bulunamadı.
