Taxonomy Proportion (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
vi: Tiền tố

en: Suffix
vi: Hậu tố

en: Fields
vi: Các trường

en: Check boxes/radio buttons
vi: Các hộp kiểm/hộp chọn

en: Autocomplete term widget (tagging)
vi: Tự động điền phân loại (đánh thẻ)

en: Taxonomy field @field_name not found.
vi: Không tìm thấy trường phân loại @field_name.
