Taxonomy Proportion (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Fields
az: Sahələr

en: N/A
az: Yox

en: Check boxes/radio buttons
az: Qutu,radiodüymə seçimi
