Taxonomy Proportion (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Check boxes/radio buttons
bo: འདེམས་སྒྲོམ་དང་ཡང་ན་འདེམས་མཐེབ

en: Autocomplete term widget (tagging)
bo: རིགས་དབྱེའི་མིང་རང་འགྲུབ་ཀྱི་ཡོ་བྱད༼རིགས་དབྱེ་བ༽

en: Taxonomy field @field_name not found.
bo: རིགས་དབྱེའི་གནས་ཁོངས་@field_name་རྙེད་མ་ཐུབ།
