Taxonomy Proportion (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
es: Prefijo

en: Suffix
es: Sufijo

en: Fields
es: Campos

en: N/A
es: N/D

en: Check boxes/radio buttons
es: Casillas de selección / botones de radio

en: Autocomplete term widget (tagging)
es: Control de autocompletar término (etiquetado)

en: Taxonomy field @field_name not found.
es: Campo de taxonomía @field_name no encontrado.
