Taxonomy Proportion (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Suffix
fa: پسوند

en: Fields
fa: میدانها

en: N/A
fa: هیچ

en: Check boxes/radio buttons
fa: چک باکس/رادیویی
