Taxonomy Proportion (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
pt: Prefixo

en: Suffix
pt: Sufixo

en: Fields
pt: Campos

en: N/A
pt: N/D

en: Check boxes/radio buttons
pt: Caixas de seleção/botões de opção

en: Autocomplete term widget (tagging)
pt: Widget de autocompletar de termo

en: Taxonomy field @field_name not found.
pt: Campo de taxonomia '@field_name' não encontrado.
