Taxonomy Proportion (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
ru: Префикс

en: Suffix
ru: Суффикс

en: Fields
ru: Поля

en: N/A
ru: Н/Д

en: Check boxes/radio buttons
ru: Чекбоксы/радиокнопки

en: Autocomplete term widget (tagging)
ru: Автозавершение ввода

en: Add one more
ru: Добавить ещё

en: Taxonomy field @field_name not found.
ru: Поле таксономии @field_name не найдено.
