Taxonomy Proportion (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Fields
sk: Polia

en: Check boxes/radio buttons
sk: Zaškrtávacie polia/prepínacie tlačidlá

en: Autocomplete term widget (tagging)
sk: Ovládací prvok pre automatické dokončovanie termínov (značenie)
