Taxonomy Proportion (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
uk: Префікс

en: Suffix
uk: Суфікс

en: Fields
uk: Поля

en: N/A
uk: Н/Д

en: Check boxes/radio buttons
uk: Прапорці/радіокнопки

en: Autocomplete term widget (tagging)
uk: Віджет Автодоповнення терміна (тегування)

en: Add one more
uk: Додати ще

en: Taxonomy field @field_name not found.
uk: Поле таксономії @field_name не знайдено.
