Taxonomy term fields manager (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome
