Taxonomy term fields manager (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Settings saved successfully
nl: Instellingen succesvol opgeslagen
