Taxonomy term fields manager (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom
