Taxonomy term fields manager (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα
