Taxonomy term fields manager (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Operations
es: Operaciones

en: Taxonomy
es: Taxonomía

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre
