Taxonomy term fields manager (7.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Taxonomy
ml: വര്‍ഗ്ഗീകരണം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്
