Taxonomy term fields manager (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime
