Taxonomy term fields manager (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Taxonomy
ta: இனங்கள்

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்
