Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Disabled
ar: معطل

en: Time
ar: الوقت

en: User
ar: المستخدم

en: Referrer
ar: أحال إليه

en: No statistics available.
ar: لا توجد إحصائيات متوفرة.

en: Track
ar: تتبع

en: details
ar: تفاصيل

en: About
ar: حول

en: 1 read | @count reads
ar[0]: قرأت مرة واحدة
ar[1]: لم تقرأ
ar[2]: قرأت مرتين
ar[3]: قرأت @count مرات
ar[4]: قرأت @count مرة
ar[5]: قرأت @count مرة

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Total views
ar: مجموع المشاهدات

en: Views today
ar: مشاهدة اليوم

en: Today's:
ar: اليوم:

en: All time:
ar: في عمر الموقع:

en: Last viewed:
ar: آخر ما عرض:

en: Managing logs
ar: إدارة السجلات
