Taxonomy term statistics (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Time
bg: Време

en: User
bg: Потребител

en: Referrer
bg: URL референт

en: No statistics available.
bg: Няма налични статистики.

en: Track
bg: История

en: details
bg: детайли

en: 1 read | @count reads
bg[0]: 1 четене
bg[1]: видяно @count пъти

en: Today's:
bg: Днешни:

en: All time:
bg: През цялото време:

en: Last viewed:
bg: Последно видени:
